Velkoobchod, maloobchod.
Satelitní a anténní technika.
Dodavatel Vantage, Visiosat, Terra, Cabelcon a dalších značek.

VantageVisiosat
Residence Prokopova - Nové byty v Praze

TERRA Electronics - kvalitní řešení pro příjem SAT a TV

TERRA UAB je společnost zabývající se designem a výrobou vysoce kvalitních produktů pro příjem a distribuci TV signálu. Historie společnosti sahá již do roku 1980, kdy TERRA produkovala analogové tunery a LNB pro litevský a ruský trh. Od té doby se společnost postupně stala lídrem ve výrobě zařízení pro pozemní, kabelovou a satelitní televizi ve východní Evropě.

TERRA klade velký důraz na výzkum a vývoj. Výrobky vynikají elegantním designem, vysokou spolehlivostí, kvalitními parametry a konkurenceschopností se špičkou v západní Evropě. Moderní vybavení výrobní linky a důraz na kvalitu zajišťují, že výrobky TERRA jsou vždy v souladu s posledními trendy v oblasti příjmu a distribuce TV signálu. Důkazem kvality produktů je rozsáhlá síť distributorů i na náročných trzích, jako je např. Austrálie, svázaná přísnými normami.

Úsilím TERRA UAB je zaměření na kvalitu a široká nabídka produktů přesně pro potřeby zákazníka. Věříme, že si produkty společnosti TERRA oblíbíte a stanou se výrobky vaší volby.

Naše firma je přímým dovozcem produktů TERRA. V našem sortimentu lze najít zesilovače a zařízení pro distribuci satelitního signálu - multipřepínače atd.

Pro konkrétní realizaci nás můžete kontaktovat 


05.03.2008